Grup firmalarımızdan Profen Savunma ve Güvenlik ile Profen İletişim Teknolojileri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) iş birliğinde belirlenen Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına girdi. Profen Savunma ve Güvenlik firmamız 5. olmuştur. Profen İletişim firmamız ise 49. olmuştur. Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinin başarılarına küresel ölçekte dikkat çekmek için düzenlenen Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi yarışmasının sonuçları, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı dolayısıyla Samsun’da açıklandı.

Firmaların yöneticilerine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu tarafından plaket takdim edildi.

Detaylar için linke tıklayabilirsiniz; https://www.tobb.org.tr/Sayfalar/Detay.php?rid=24558&lst=MansetListesi

Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teşrifleri ile aralarında PROFEN GROUP şirkelerinden PROFEN İLETİŞİM ve PROFEN SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ’nin de bulunduğu firmalar ödüllerini aldılar

Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ödül törenine teşrifleri

Etkinliğin videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.